Aplikacja Cheatsheet – podręczna ściągawka

  • 11 lutego 2019 /
Aplikacja cheatsheet - podręczna ściągawka
Aplikacja cheatsheet

Aplikacja Cheatsheet - podręczna ściągawka na pomoc

Zapomniałeś NIP swojej firmy? Jaki jest nr pokoju w hotelu, w którym się zatrzymałeś? Czy pamiętasz kod do szafki w pracy? A może nr rejestracyjny pożyczonego auta? Może ciekawa książka, którą właśnie polecił Ci znajomy? Film, który musisz koniecznie sprawdzić po powrocie z podróży? W „oceanie informacji”, na jaki napotykamy niemalże na każdym kroku naszego życia, czy to w pracy, czy w domu przed telewizorem, buszując w internecie lub podczas rozmów z naszymi znajomymi, ciężko zmusić nasz umysł do „zapisania” wszystkiego w zakamarkach naszego mózgu. Dlatego z pomocą przychodzi Aplikacja Cheatsheet.

Na pomoc darmowa aplikacja

Darmowa aplikacja na telefon lub smartwatch. „Cheatsheet” to bardzo prosty pomysł na zapisanie wszystkich małych rzeczy, o których często zapominamy, albo tych, które musimy zapamiętać przez krótszy okres czasu.

 

Po prostu wybierz odpowiednią ikonkę. To ona obrazowo w szybki i sprytny sposób, pomoże Ci zidentyfikować Twój nowy „cheat”. Następnie wpisz odpowiednią informację i zapisz. Voilà!

 

Dodatkowo, możesz skorzystać z opcji „widget” na swoim telefonie. Dzięki niej uzyskasz szybszy i wygodny akces do swojej aplikacji i ostatnich wpisów. Co więcej, możesz dodawać, kopiować i usuwać bez bezpośredniego otwierania aplikacji w telefonie. Widget pokazuje do 16 ostatnich wpisów.
Ponadto, dostępne jest również rozszerzenie do klawiatury, dzięki któremu można wkleić swój wpis z aplikacji Cheatsheet bezpośrednio z poziomu klawiatury. Na przykład pisząc wiadomość SMS.

Cheatsheet App

Ważne: Cheatsheet nie jest chronione hasłem. Innymi słowy: nie jest w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem. Dlatego nie wpisuj żadnych czułych informacji, nr PESEL czy PIN-u do karty.

Pobierz na iOS.
Ten artykuł nie jest sponsorowany.
Zarowka pomysl

Dobra praktyka

Podsumowując, jest wiele innych aplikacji, także płatnych, w pełni chronioncyh, które pozwolą na zbudowanie pełnego "portfela" najważniejszych danych, bez ryzyka ich ujawnienia czy utraty (np. kradzieży telefonu). Także aplikacja "Cheatsheet" zapewnia dostęp "premium" z jeszcze większymi możliwościami i udogodnieniami.