Codzienna rutyna – polecane na YouTube

  • 28 lutego 2019 /
Codzienna rutyna - polecane na YouTube

Codzienna Rutyna - polecane na YouTube. Hasło wysoko w trendach

Daily routine (ang.) jest jednym z częstszych haseł wyszukiwanych w serwisie YouTube. Przecież tak bardzo lubimy podglądać innych, uczyć się na doświadczeniach ludzi, którzy odnieśli sukces – niekiedy stosując proste sposoby na zorganizowanie czy uporządkowanie swojego dnia w domu, przed pracą, w trakcie i po. Klipy do hasła codzienna rutyna – polecane na YouTube to tylko wycinek tego, co można znaleźć w znanym serwisie video i nie tylko.

Codzienna rutyna - trendy Google

Źródło: Google Trends dla „Daily Routine” w hasłach wyszukiwania w serwisie YouTube dla ostatnich 12 miesięcy.

(Liczby reprezentują poszczególne zainteresowania w wyszukiwaniu względem najwyższego punktu na wykresie. Wartość 100 oznacza najwyższą popularność hasła. Następnie wartość 50 oznacza, że popularność hasła była dwukrotnie mniejsza. Dalej, wartość 0 wskazuje, że dla danego hasła nie ma wystarczających danych)

Nasze propozycje do Codzienna Rutyna - polecane na YouTube

Oto kilka propozycji*, dla których warto poświęcić kilka lub kilkanaście minut. Przedstawiamy „Codzienna rutyna – polecane na YouTube”:

(*dostępne tylko w języku angielskim)

Improvement Pill

Czyli spora dawka „ulepszeń w pigułce”. To pomysłowy kanał, ze sporą ilością ciekawych porad i informacji, przedstawionych w oryginalny, animowany sposób. Dodatkowo format każdego filmu wciąga i zachęca do obejrzenia kolejnego i następnego. Dlatego warto zagłębić się w ten kanał i regularnie czerpać z niego wiedzę. W jaki sposób działają nawyki? Jak stworzyć nową rutynę? Jak zwiększyć swoją produktywność? To wszystko w tematach takich jak: Zdrowie, Dostatek, Relacje, Szczęscie i Motywacja

Ryan Serhant

Amerykański pośrednik w obrocie ekskluzywnymi nieruchomościami, autor bestsellerów (m.in. „Sell it Like Serhant„). Zobacz jak wygląda „zwykły dzień człowieka sukcesu”. Po pierwsze, jak i kiedy się rozpoczyna? Po drugie, jak zyskuje przewagę nad konkurencją? Następnie, jakie techniki stosuje aby codziennie zyskiwać na czasie i robić więcej, znajdując przy tym chwilę dla najbliższych i….dla siebie. „Mój dzień zaczyna się dzień wcześniej” – to klucz do sukcesu Ryana.

Matt D'Avella

Połączenie codziennej rutyny z minimalizmem.  Kanał tworzony na podstawie – niekoniecznie pozytywnych – przeszłych doświadczeń autora, z wdrożonymi i testowanymi każdego dnia pomysłami, w celu poprawy i usprawnienia swojej egzystencji. Co tydzień nowa produkcja na kanale. Porady, rozwiązania, sposoby na życie oraz mnóstwo ciekawych wywiadów, dlatego warto tu wracać regularnie.

Tim Ferriss

Jeden z najbardziej innowacyjnych ludzi biznesu (według Fast Company) oraz „Osoba, którą trzeba znać” na liście Forbes’a. Twórca 300-milionowego podcastu „The Tim Ferriss Show” oraz autor wielu bestsellerów, w tym: „Plemię mentorów„, „Narzędzia tytanów” czy „Czterogodzinny tydzień pracy„. Przede wszystkim jego kanał to setki godzin rozmów z najciekawszymi personami ze świata biznesu, kultury i sportu. Odkrywanie tajemnic sukcesu oraz codziennej pracy nad sobą, to także porady jak być zdrowym i szczęśliwym, jak produktywnie wykorzystać czas każdego dnia.

Simpletivity

Stworzony przez Scotta Friesena „Simpletivity” (z ang. prostota), to kanał który udostępnia wskazówki dotyczące produktywności, pomysły na zarządzenie czasem czy przegląd pomocnych aplikacji do użytku w domu i pracy. Przede wszystkim to przydatne filmy szkoleniowe (np. dlaczego wszystko powinno planować się w swoim kalendarzu), dzięki którym od teraz będziesz robić więcej i na dodatek bezstresowo.

Codzienna Rutyna - polecane na YouTube przez Was?

Podzielcie się z nami własnymi pomysłami na codzienna rutynę. Jakie inne kanały YouTube polecacie, które warto śledzić? Może jakiś ciekawy filmik, na który warto poświęcić kilka chwil? Chętnie przekażemy to dalej! Dlatego nie czekajcie i skorzystajcie z dostępnego formularza w sekcji Kontakt.

Zarowka pomysl

Dobra praktyka

Podsumowując, przeglądanie mediów społecznościowych, serwisów streamingowych czy podcastowych, wcale nie musi oznaczać stratę czasu i kompletną bezproduktywność. Śledź polecane konta czy ulubionych autorów. Następnie stwórz katalog / kategorie w danym serwisie ("schowek"), gdzie będziesz odkładać wpisy warte przeglądniecia lub takie, do których będziesz wracał w przyszłości. Jeden warunek: niech tematyka nie odstaje od Twojego celu - motywacji, poszukiwania ciekawych pomysłów - jednym słowem niech służy poprawie Twojego życia w domu i pracy. Co więcej, dobrą praktyką jest zaplanowanie (np. w kalendarzu) własnej "sesji" przeglądania zasobów internetu - tak aby oduczyć się ciągłego przerywania swojej pracy i sięganiu po social media w najmniej odpowiednim czasie, w obawie przed "FOMO".