„Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet”

  • 4 lipca 2020 /
kobiety-dla-kobiet-2
Książka

Już za kilka dni premiera wyjątkowej książki "Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet"

Książka „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” to kolejny projekt Ilony Adamskiej mający na celu zainspirowanie kobiet do zmiany swojego życia. Pokazanie, że każda z nas ma w sobie niesamowitą siłę i moc, która od zawsze w nas drzemie. Często jednak o tym zapominamy.

– Listy pisane przez kobiety do innych kobiet mają stanowić skarbnicę wskazówek i porad, jakich błędów w życiu nie popełniać, czego unikać i w jakie relacje nie wchodzić. Bohaterki książki starają się odpowiedzieć na pytania: czy szczęście rodzinne i sukces w pracy idą zawsze w parze? Od czego tak naprawdę zależy szczęście – wartość niemierzalna, której nie da się zamknąć w sztywnych ramach, a także jak wyjść zwycięsko z życiowych burz i osobistych zawirowań. – wyjaśnia pomysłodawczyni projektu, Ilona Adamska.

„Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” to inspirujący zbiór drogowskazów, które każdej kobiecie pokażą drogę do czerpania radości z życia, osiągnięcia własnych celów oraz poczynienia kolejnych kroków otwierających drzwi do sukcesu i małych prywatnych zwycięstw.

Wartość dodaną projektu jest udział wybitnego psychoterapeuty prof. Jacka Santorskiego, który stara się odsłonić prawdę, co tak naprawdę gra kobietom w duszy. Czego się boją, co daje im największą radość i szczęście…

Ilona Adamska, pomysłodawczyni i wydawca książki, chce pokazać, że kobiecości nie da się zamknąć w sztywnych ramach, że kobiecość najpiękniej ujawnia się wtedy, kiedy jest wolna. Pragnie, aby książka była zbiorem listów o wielkiej determinacji i sile kobiet. O spotkaniu z samą sobą, którego czasem nie da się już odkładać na jutro.

kobiety-dla-kobiet-3
kobiety-dla-kobiet-1

W książce udział wzięło 65 wyjątkowych kobiet biznesu, nie tylko z Polski oraz znane i cenione osobistości ze świata mediów, m.in.: Katarzyna Bonda, Iwona Guzowska, Beata Pawlikowska, Paulina Biernat, Katarzyna Sokołowska, Katarzyna Kalicińska i Paulina Smaszcz.

Książka swoją prapremierę będzie miała podczas spotkania Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, które odbędzie się 10 lipca w warszawskiej restauracji AVANGARDA.

Oficjalna premiera odbędzie się 30 września 2020 podczas hucznej gali na ponad 200 osób z udziałem bohaterek, gwiazd, ludzi kultury i sztuki.

Do nabycia będzie na stronach: ikmag.pl/sklep, multistore24.pl oraz w formie e-booka na Publio.pl. Cena 35.00zł

fot. Paula Romanowska
Projekt okładki: Zosia Koryto