Jak zadbać o kondycję włosów – wyjątkowy rytuał

  • 15 lutego 2019 /
Jak zadbać o kondycję włosów? Kumazu
Jak zadbać o kondycję włosów?

Jak zadbać o kondycję włosów? Czynniki wpływające na ich stan

Masz pojęcie, jak wiele czynników wpływa na wygląd i kondycję Twoich włosów? Można ich wymienić mnóstwo. Rozpoczynając od środków farmakologicznych, poprzez promieniowanie słoneczne i zmiany temperatury, aż po wiele chorób i dolegliwości. Zatem jak zadbać o kondycję włosów?

Nie małe znaczenie ma także odpowiedni dobór akcesoriów do włosów oraz kosmetyków do ich pielęgnacji i stylizacji.

Nie sposób też zapomnieć o zabiegach fryzjerskich oraz dostarczaniu niezbędnych dla zdrowych i mocnych włosów składników odżywczych.

Zabiegi dekoloryzacji, czyli rozjaśniania włosów również niekorzystnie wpływają na łuski włosów, a w efekcie czyni je bardziej wrażliwymi i podatnymi na szkodliwe czynniki.

Twoje włosy potrzebują regularnego odżywiania!

Jeśli nie dostarczysz swojemu organizmowi odpowiedniej dawki witamin i minerałów, wówczas możesz zaobserwować, że stały się matowe lub zaczęły wypadać. Niezwykle ważnym budulcem włosa są witaminy z grupy B, jod, żelazo miedź, cynk, biotyna oraz siarka, witaminy A, C, E, PP, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

W Nowym Roku - więcej odpoczynku

Często nawet o tym nie pomyślimy, ale duże dawki stresu także mogą nasilić wypadanie włosów. Zatem niech ten nowy rok będzie dla nas czasem dbania o siebie. Zatrzymaj się, znajdź czas dla siebie. Uczyń codzienne zabiegi pielęgnacyjne wyjątkowym rytuałem. Zajmą Ci one najwyżej kilkanaście minut każdego dnia.

Prosty sposób na piękne włosy - czyli jak zadbać o kondycję włosów w 2019 roku

Zauważyłeś, że Twoje kosmyki stały się suche, łamliwe i osłabione? Sięgnij po serię wyjątkowych, ręcznie robionych kosmetyków, które zostały pozbawione szkodliwych składników. Ich naturalne receptury zostały skomponowane przez troskliwe połączenie ekstraktów roślinnych.

Dzięki temu polskie kosmetyki Kumazu stanowią niezwykłą kurację naprawczo-odżywczą. Zmień przypadkowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, które w pośpiechu zabrałeś z drogeryjnej półki. Zaufaj ekspertowi, marce, którą pokochało tysiące klientów ze względu na naturalność i rezultaty działania.

Przetestowałeś już mnóstwo kosmetyków oraz suplementów diety i ciągle nie znalazłeś skutecznego produktu na wypadające, łamliwe, puszące się, suche i zniszczone włosy? Wybierz wysokiej jakości naturalne kosmetyki Kumazu, stosuj je przez minimum 3 miesiące, a z całą pewnością zauważysz różnicę.

Jak zadbać o kondycję włosów - szampon Kumazu

Szampon do włosów Kumazu subtelnie myje i oczyszcza włosy, przywraca im naturalną równowagę. Wzmacnia, odżywia, regeneruje oraz czyni sprężystymi i witalnymi.

Jak zadbać o kondycję włosów - odżywka Kumazu

Odżywka do włosów Kumazu została wypełniona owocowymi olejkami, dzięki czemu stanowi prosty i skuteczny kosmetyk, który bez obciążania rewitalizuje, wzmacnia, regeneruje oraz chroni przed puszeniem i elektryzowaniem.

Jak zadbać o kondycję włosów - eliksir Kumazu

Eliksir do włosów Kumazu aktywizuje włosy do wzrostu, eliminuje łupież i koi skórę głowy. Wystarczy spryskać kosmetykiem skórę głowy i wykonać kilkuminutowy masaż, a po 20 minutach umyć skórę głowy szamponem.

Zarowka pomysl

Dobra praktyka

Dodaj do tego codzienną medytację, jogę, częste spacery, oddaj się hobby - dlaczego? Stres jest wrogiem gęstych i zdrowych włosów.

Artykuł dzięki uprzejmości agencji I.D.Media / Autor: Renata Zielezińska / W Męskim Kręgu