Rusza akcja “Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie”! Zgłoś się

  • 13 grudnia 2023 /
Autentycznosc
Autentycznosc

Weź udział w nowej akcji Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu promującej autentyczność w biznesie. Projekt dotyczący uczciwości, szczerości i bycia sobą w biznesie stanowi fundamentalny krok w promowaniu wartościowych relacji, zaufania i autentycznego podejścia do działań zawodowych.

Dzięki udziałowi w akcji zbudujesz wiarygodność swojej marki osobistej. Poprzez pokazanie siebie “bez maski”, podkreślisz swoją unikalność i różnorodność (co może przyciągnąć do Ciebie nowe możliwości biznesowe i nowe kontakty).

– Twoja autentyczność może być inspiracją dla innych kobiet, które poszukują wzorca do naśladowania. Pokazując swoją drogę, możesz zmotywować inne kobiety do realizacji swoich celów.– zachęca do udziału w projekcie Ilona Adamska, prezes Klubu.

Akcja “Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie” organizowana jest w ramach styczniowego TYGODNIA AUTENTYCZNOŚCI. Podczas tego tygodnia (8-14.01.2024) Klub przygotował szereg działań aktywizujących kobiety biznesu oraz wywiady LIVE z ekspertami, m.in.: z Jackiem Santorskim, Dariuszem Duma, Jaśkiem Melą czy psychoterapeutką Moniką Orkan-Łęcką.

– Udział w projekcie to doskonała okazja, by wyeksponować wartość autentyczności w biznesie. Nasza akcja zapewnia przestrzeń, w której kobiety mogą odważnie wyrazić swoje poglądy, idee i wartości, nie obawiając się oceny czy presji społecznej. To okazja do odkrycia swojego unikalnego głosu i przekazania swojej autentycznej historii. – dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni Tygodnia Autentyczności.

Dla PAŃ przygotowano atrakcyjną ofertę w skład której wchodzą:

Projekty takie jak „Autentyczność – prawdziwa siła kobiet w biznesie” stają się miejscem, gdzie wartości, pasja i autentyczność łączą się w inspirującą siłę, zdolną zmieniać społeczność biznesową na lepsze.

Dołącz do grona wyjątkowych kobiet. Opowiedz światu swoją historię! Przeżyj niezapomniane chwile na planie zdjęciowym.

Zarowka pomysl

Dobra praktyka

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ – NAPISZ NA INFO@IDMEDIA.PL *** LICZBA MIEJSC W PROJEKCIE OGRANICZONA. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Tagi: ,
  • 343
  • 0