I Forum Kobiet – wydarzenie, w którym warto uczestniczyć!

  • 9 lutego 2023 /
Forum Kobiet
Forum Kobiet

Już 24 marca w Łodzi odbędzie się wyjątkowe spotkanie - I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Patronat honorowy nad spotkaniem roztoczył Parlament Europejski, a gościem specjalnym będzie zespół Blue Cafe!

Wraz z nadejściem wiosny do centrum Polski, do Łodzi, zawita nowa energia! Przedsiębiorcze kobiety, ambitne bizneswoman i chcące zadbać o swój rozwój panie spotkają się w jednym miejscu – w Auli Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Dokładnie 24 marca secesyjne łódzkie wnętrza staną się miejscem wyjątkowego wydarzenia – I Forum Kobiet. Będzie to czas inspirujących spotkań, motywujących warsztatów i skutecznego networkingu, o czym przekonuje organizatorka projektu, prezes zarządu Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, wydawca i redaktor naczelna magazynów lifestylowych, Ilona Adamska:

– Program naszego wydarzenia dotyczyć będzie takich zagadnień jak: mobbing w pracy, wypalenie zawodowe, depresja czy wreszcie hejt w biznesie. Problemy te dotyczą coraz szerszego grona osób, nadszedł zatem czas, by przyjrzeć się tym groźnym przeciwnikom i wreszcie im się przeciwstawić. Wierzę, że możemy tego dokonać wspólnie, dzięki spotkaniom takim jak nasze Forum – mówi Ilona Adamska.

Forum Kobiet

I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to również znakomita okazja do spotkania wyjątkowych osobowości ze świata show-biznesu: Dominiki Gawędy, Pawła Rurak- Sokala z zespołu Blue Cafe i menadżerki grupy, Kamili Sowińskiej. Obecność muzyków jest nieprzypadkowa – frontman i wokalistka oraz menadżerka Blue Cafe wspierają kampanię „Nie hejtuję – motywuję” i dzięki takiej postawie pomagają przeciwstawić się językowi nienawiści obecnemu, niestety, w otaczającej nas rzeczywistości. Przedstawiciele Blue Cafe wystąpią w odrębnym panelu dyskusyjnym zatytułowanym: „Muzyka z pasją. Nasza droga do sukcesu”, gdzie opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach, najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych momentach w karierze zespołu, zdradzą też sekret, jak zbudować relacje z mediami.

Forum Kobiet

I Forum EKKB stwarza wiele możliwości. O randze wydarzenia najlepiej świadczy fakt, że na mocy decyzji przewodniczącej Roberty Metsoli, Parlament Europejski objął Forum swym patronatem. Parlament wspiera kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, szczególnie kładąc nacisk na wydarzenie dotyczące tematu hejtu w biznesie.

Prestiżowy charakter tej imprezy sprawia, że firmy o różnym profilu zaczęły zgłaszać swój udział w Forum. Nie trzeba nikogo przekonywać, że możliwość zaprezentowania profilu swojej marki na tak uznanym spotkaniu stwarza wyjątkową okazję do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, które z pewnością zaprocentują!

Forum Kobiet

Organizatorzy spotkania dysponują jeszcze wolnymi miejscami, warto zatem już dziś zgłosić chęć przystąpienia do akcji. Bilety w cenie 199 zł są dostępne na stronie ekobilet.pl Szczegóły wydarzenia można śledzić na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy!

  • 854
  • 0