Wtyczka Momentum. Inspiracja i produktywność.

  • 5 lutego 2019 /
Wtyczka Momentum inspiracja i produktywnosc
Wtyczka Momentum inspiracja i produktywnosc

Wtyczka Momentum, "must have" na Twoim pulpicie

Jeśli Twoje codzienne obowiązki wykonujesz głównie w pracy z laptopem, drobna Wtyczka Momentum pomoże Ci być nieco bardziej produktywnym. Walczysz z prokrastynacją? Odstawiasz ważne zadania na później? Potrzebujesz sprytnego przypomnienia?

Moment, jest coś właśnie dla Ciebie!

Wtyczka Momentum pomoże Ci śledzić Twoje zadania, które sam sobie ustalisz na początku dnia, gdy tylko otworzysz nowe okno swojej przeglądarki.

 

To osobista „deska rozdzielcza” zaprojektowana, aby wyeliminować rozproszenie i zapewnić inspirację, skupienie i produktywność.

 

Twórz „To-do listy”, odhaczaj zadania i ciesz się wykonanym planem każdego dnia!

 

Problem z realizacją postanowień? Nic prostszego, wtyczka Momentum sprawia, że ustanowienie codziennego celu lub zadania jest łatwe, zadając Ci pytanie „Jaki jest Twój główny cel na dziś?”. Robi to każdego dnia!

 

Zainspiruj się pięknymi widokami (jest ich mnóstwo!). Spersonalizuj wygląd pulpitu, dodając widgety takie jak pogoda, przydatne linki czy inne bodźce w postaci motywacyjnych cytatów. Pracujesz w kilku strefach czasowych? Żaden problem, śledź czas w dowolnym miejscu za pomocą World Clock. Dodaj wiele zegarów, aby zobaczyć różne strefy czasowe na pulpicie nawigacyjnym.

 

Co więcej, aplikacja pozwala na zapisywanie i edycję Twoich notatek na pełnym ekranie.

 

Podsumowując, ta sprytna wtyczka dostępna  jest na najpopularniejszych przeglądarkach tj. Google Chrome czy Firefox. Nie tylko świetnie wpływa na nasze samopoczucie w codziennej pracy na komputerze, umilając nam czas pięknymi widokami. Przede wszystkim jest świetnym narzędziem wspomagającym nasze codzienne wysiłki z natłokiem zadań do wykonania i celów do spełnienia.

Ten artykuł nie jest sponsorowany.

Zarowka pomysl

Dobra praktyka

Wersja bezpłatna wtyczki jest jak najbardziej wystarczająca dla budowania nowej rutyny. Sprawdź wersję Plus, aby odkryć nowe możliwości, więcej opcji personalizacji i przydatnych narzędzi. Ponadto znajdziesz tam między innymi: notatnik, timer, możliwość powiązania z innymi aplikacjami, których używasz.