Tajemnica Coca-Coli odkryta?

  • 12 kwietnia 2021 /
Tajemnica Coca-Coli
Tajemnica Coca-Coli

Kto z nas nie zna słodkiego smaku popularnego bursztynowego napoju?Choć wielu starało się poznać tajemnicę, jaka się za nim kryje, jeszcze nikomu się to nie udało. A może właśnie udało się to młodemu Amerykaninowi? Czy w pamiętniku Raya odnajdziemy prawdziwy przepis? Czy kultowa zagadka została odkryta?

Sięgnij po Tajemnicę Coca-Coli i przekonaj się sam!

Jednak… Czy odważysz się zajrzeć do czyjegoś pamiętnika?

Nowość od Wydawnictwa Novae Res!

Tajemnica Coca-Coli autorstwa Michała Matlengiewicza właśnie trafiła w ręce czytelników!

By odkryć jeden z najpilniej strzeżonych na świecie przepisów, potrzeba czegoś znacznie więcej niż szczęścia.

Tajemnica Coca-Coli to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów wszechczasów. Trzymasz w ręku pamiętnik Raya, chłopaka, który w wyniku niefortunnego zakładu wchodzi w posiadanie niezwykle cennej wiedzy o tym kultowym napoju. To pełna napięcia, a zarazem zabawna opowieść o wchodzącym w dorosłość małomiasteczkowym osiemnastolatku, który z zahukanego fajtłapy staje się człowiekiem sukcesu. Pomaga mu w tym pewna piękna dziewczyna i uczucie, jakie się między nimi rodzi. Śmiech, wielkie emocje i jeszcze większe wyzwania…

Tajemnica Coca-Coli

FRAGMENT KSIĄŻKI

Przyglądałem się puszce coli, szefowa także. Na sali zapanowała grobowa cisza. Nie było słychać nawet muchy, może dlatego, że pomieszczenie było klimatyzowane i nie otwierano okien. Wszyscy wstrzymali oddechy i wlepili we mnie wzrok.

A gdybyś tak napisał o tajemnicy smaku napoju, który trzymasz w ręku? O jego tajemnym składniku? Dostałbyś etat, stanowisko mojego zastępcy i może nawet udziały w gazecie... – rzuciła szefowa z szyderczym uśmiechem.
JASNE! – krzyknąłem z zadowoleniem. – Może być na przyszły tydzień? Cała sala ryknęła śmiechem. Nikt nie brał mnie na poważnie. Pewnie myśleli, że nie dam rady. Ale ja dam radę, bo przecież co to za problem napisać o tajemnicy ogólnodostępnego napoju… Na pewno dawali na niego przepis w jakiejś telewizji śniadaniowej, a skład jest na etykiecie albo w necie… Na pewno…

Tagi:
  • 691
  • 0