Aplikacja My Water – pamiętaj o wodzie

  • 5 lutego 2019 /
aplikacja my water
Aplikacja My Water

Aplikacja My Water - dlaczego H2O?

Artykułów, publikacji na temat wody, ilości jaką powinien spożywać każdy dorosły człowiek, ten nieuprawiający żadnych sportów i ten, o wzmożonej aktywności fizycznej, o jej właściwościach w usuwaniu toksyn, prawidłowej pracy organizmu, wspomaganiu metabolizmu czy nawet odchudzaniu – jest tysiące. Przecież nie odkrywamy koła ponownie! Regularne spożywanie, tego zero-kalorycznego napoju, sprawia kłopoty wielu zabieganym, pochłoniętym pracą zapominalskim. W związku z tym, w natłoku obowiązków, setkach maili, rozmów, biegania od biurka do biurka, po prostu zapominamy o krótkiej przerwie na szklankę wody.

Na pomoc przychodzi darmowa aplikacja My Water.

Już teraz nie zapomnisz

Aplikacja swoim sloganem przypomina, iż minimum 8 szklanek wody dziennie jest podstawą dobrego odżywiania się.

 

Ta prosta „appka” przypomni o regularnym nawodnieniu, poprzez cykliczne notyfikacje w ustalonych indywidualnie interwałach (np. co 2h). Zapisze wskazany napój oraz jego ilość zbliżając nas do określonego wcześniej celu na każdy dzień. Co więcej, pokaże też statystki z całego tygodnia czy miesiąca – ważne, do analizy gdzie lub kiedy, nasza rutyna się nieco załamała i wymaga poprawy.

 

Podsumowując to „must have” dla każdego, kto dba o swoje zdrowie. Ponadto, świetnie sprawdza się na smartwatchach (przetestowaliśmy!).

 

Darmowa wersja posiada ograniczoną bazę napojów, brak możliwości dodania swojego (tzw. „custom drink”). Jednak, naszym zdaniem, wersja free w zupełności wystarczy.

Pobierz na iOS lub Android.

Źródło:www.victorsharov.com/mywater. Ten artykuł nie jest sponsorowany.

Zarowka pomysl

Dobra praktyka

Dobrą praktyką jest zakup butelki na wodę (czy bidonu) i postawienie jej na swoim biurku w pracy lub domu. Będzie ona nie tylko widoczna w miejscu, gdzie niekiedy spędzamy kilka godzin, ale także "na wyciągnięcie ręki". Pomoże to w zwalczaniu tradycyjnych wymówek oraz usprawni naszą rutynę w regularnym nawadnianiu organizmu.